mojeciuchy.pl
zaloguj się   |   szybka rejestracja   |   pomoc     
mojeciuchy.pl

PODWIĄZANIE JAJOWODÓW

Diamond1603
lokalizacja Toruń, kujawsko-pomorskie
z nami od 2010-06-28
ostatnio 2013-10-13 15:58:03
Opis POMAGAM W PISANIU PRAC NA TEMATY HUMANISTYCZNE I NIE TYLKO - NA ZALICZENIE / NA STUDIA / DO GIMNAZJUM / DO LICEUM ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Kupuję, sprzedaję i wymieniam się. ;) Jestem użytkowniczką nieautoryzowaną, ponieważ jestem przeciwna podawaniu tak dokładnych danych w sieci. Moimi referencjami są komentarze w zakładce "Transakcje" - przeprowadziłam ich już kilkaset. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Ceny są bardzo przystępne - większość rzeczy do 10 złotych. Jestem także otwarta na negocjacje cen - z chęcią pozbędę się szybciej ubrań, nawet za niską cenę, bo po prostu mi zalegają. W swoich ofertach mam ciuchy w rozmiarach XS - L - te, które są za duże lub które po prostu mi się znudziły. Rzetelnie opisuję każdą ewentualną wadę. Odpowiadam na każdą wiadomość. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Noszę rozmiar XS/S, r. stanika 70 E, r. buta 37/38 (dł. wkładki 23,5 / 24 cm).
Last minute
mojeciuchy.pl
postów: 31
odsłon: 1338
średnia ocena: 3  (głosów: 2)
(kliknij w odp. gwiazdkę by oddać głos)
dodano: 2013-03-17 18:16:01


Hej. ;)

Może któraś z was poddawała się temu zabiegowi?

Oczywiście za granicą, bo w Polsce, chorym kraju, to nielegalne.

Jeśli coś wiecie na temat tego zabiegu z WŁASNEGO doświadczenia, to bardzo bym prosiła o info. :)

 Śledź ten wątek
danuta13
danuta13 (5683)
dodano: 2013-03-17 18:45:19
pisz na priv :)
pysia104
pysia104 (6375)
dodano: 2013-03-17 19:12:06
powiem szczerze ze chyba legalne moja mama niedawno miała podwiązywane jajowody
vanillasecret
dodano: 2013-03-17 19:12:19
cieszę się, że Polska jest chorym krajem.
czeszek_renata
dodano: 2013-03-17 19:21:09
znajoma po urodzeniu 3-ego dziecka zasugerowa łalekarzowi , że chciałaby aby jej podwiązano jajniki i nie było problemu
... nie wiem jednak nic głębiej na ten temat , bo nie wnikałam w szczegóły ....
Beaga2
Beaga2 (26133)
dodano: 2013-03-17 19:53:57
Ja wiem, ze podwiazuja jajowody np. Jak sie zgodzi pacjetka np. po trzeciej cesarce, bo nastepna moze zagrazac jej zyciu.
gosia2000-08
gosia2000-08 (15225)
dodano: 2013-03-17 21:14:24
A ja bym się nie poddala temu zabiegowi.
z tego co wiem to w Polsce wykonuja takie zabiegi.
zlosnica28
zlosnica28 (2998)
dodano: 2013-03-17 21:32:40
Beaga2 jak urodziłam mojego synka to byłam na sali z żona LEKAŻA która miała cesarkę 4 RAZ!
POLI103
POLI103 (6571)
dodano: 2013-03-17 22:57:34
nie rób tego, odradzam, moja znajoma robiła taki zabieg i wszystko było w porządku do czasu, nie wiem czy to jakiś wybuch hormonów, nie wiem, nie mogła sobie poradzić coś jej na psychikę udeżyło,okazało się że to z tego powodu, bo to porostu podwiązują jajniki, szukała lekarzy , którzy się podejmą z powrotem odwiązać i nie było chetnych, w końcu znalazła gdzieś w Polsce kawał drogi , zrobili, i jest ok.
Może zależy od organizmu, nie wiem czym to idzie
mmm_margareth
dodano: 2013-03-18 01:41:13
nigdy bym sobie czegoś takiego nie zrobiła
mam w pracy taką jedną kobietkę starszą, miała ten zabieg ileś lat temu po urodzeniu piątego dziecka, później mąż ją zostawił, a ona po jakimś czasie poznała innego mężczyznę, wyszła za niego i zapragnęłą dziecka, mówiła że przy obu zabiegach ogromny ból i powikłania miała
mamamia
mamamia (3528)
dodano: 2013-03-18 07:04:49
dziewczeta, bardzo was prosze, nie rozpowszechniajcie wiadomosci typu: moja znajoma, znajoma znajomej miala i zle bylo...niestety nie ma to nic wspolnego z rzeczywistoscia. Podwiazanie jajowodow jest calkowicie bezpiecznym zabiegiem, stosowanym od kilkudziesieciu lat np w Stanach.
justklaud
justklaud (8774)
dodano: 2013-03-18 12:37:13
http://federa.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=535:sterylizacja-trwaa-metoda-zapobiegania-ciy&catid=21:podrzedne&Itemid=104
justklaud
justklaud (8774)
dodano: 2013-03-18 12:40:40
Powiem tak
Diamond1603
dodano: 2013-03-18 16:47:32
Wszystko wiem, co w tym linku jest napisane. :)
Generalnie cena zabiegu nie ma dla mnie znaczenia, liczy się efekt, a do zabiegu jestem przekonana od zawsze. :)
Gdyby ktoś miał SPRAWDZONE info nt jakiejś kliniki i wszystkich innych rzeczy, to bardzo prosiłabym o wiadomość. :)

Wykonywać, wykonują, ale niestety tylko po ciąży. Ja ciążą zainteresowana nie jestem, wyłącznie zabiegiem. :)
zlosnica28
zlosnica28 (2998)
dodano: 2013-03-18 22:27:59
jak dla mnie ten temat jest drazliwy.. sa dziewczyny, które oddałyby wszystko za to by zostać mamą....
justklaud
justklaud (8774)
dodano: 2013-03-19 13:38:19
kazdy ma prawo wyboru kazda kobieta sama decyduje o swoim ciele ))mam małą gromadkę już w domu i jestem po zabiegu który wykonałam zagranicą na ubezpieczenie.
Diamond1603
dodano: 2013-03-19 13:42:04
zlosnica - no dobra, a co MNIE ma to obchodzić? mnie najbardziej teraz interesuje to, gdzie ja mam wykonać zabieg, a nie czyjeś niespełnione marzenia, SORRY, jestem odrębną osobą i żadnych dzieci mieć nie zamierzam. czy ja prosiłam o informacje na temat, KTO chce je mieć, a kto nie chce, czy o RZECZOWĄ informację? a temat drażliwy jak dla kogo, dla mnie to jak wyrwanie zęba.
justklaud - mogę wiedzieć, w jakim państwie? mogłabym jakieś konkretne namiary? :)
IzaN
IzaN (3408)
dodano: 2013-03-19 13:55:58
oh oh oh, wróciła diamentowa złotousta :-)
kochana mam radę taką udaj się do ginekologa i zapytaj o taką możliwość lub poszukaj na jakichś forach internetowych bardziej związanych z tematyką.
Dla mnie to jest prowokacja. Poruszyłaś drażliwy temat i masz ochotę sobie ulżyć.
Beaga2
Beaga2 (26133)
dodano: 2013-03-19 14:04:03
Tak wiem, ze niektore kobiety maja cesarke 4 razy i wiecej, ale wiem tez ze po 3 jest to juz niebezpieczne dla zdrowia i zycia kobiety i dziecka.
Diamond1603
dodano: 2013-03-19 14:32:57
A u ginekologów byłam, pytałam, i nikt nic nie wie, jak w średniowieczu.
Aleks007
Aleks007 (3343)
dodano: 2013-03-19 17:57:28
o matko .... Jak czytam nie które komentarze co nie wierzę .... Dziewczyna chciała uzyskać informacji na dany temat a nie co o nim sądzicie. Jeżeli dla kogoś jest to drażliwy temat to niech się nie wypowiada. Nie dziwie się że Diomond1603 napisała tak złosica28.
Wiem że w Niemczech robi to generalnie każdy ginekolog (o ile ma uprawnienia rzecz jasna) tylko wiadomo że trzeba trochę kasy wyłożyć. Jeżeli chcesz mogę zapytać mojej ciotki gdzie dokładnie i za ile.
Najnowsze posty znajdują się na ostatniej stronie   |      1 2  (z 2)
A Ty co o tym myślisz?  Wypowiedz się!
Musisz być zalogowana(y).
mojeciuchy
mojeciuchy