mojeciuchy.pl
zaloguj się   |   szybka rejestracja   |   pomoc     
mojeciuchy.pl

Dietetyczne śniadanie obiad i kolacja PRZEPISY:)

Daga1919
lokalizacja Pniewy, wielkopolskie
z nami od 2012-02-28
ostatnio 2012-12-29 14:06:20
Last minute
mojeciuchy.pl
postów: 14
odsłon: 831
średnia ocena: -  (głosów: 0)
(kliknij w odp. gwiazdkę by oddać głos)
dodano: 2012-05-12 09:18:35


Kobitki każda by chciała schudnąć choć odrobinkę przed wakacjami:)

Wklejajcie tutaj wasze sprawdzone i zdrowe przepisy na śniadania,obiady i kolacje

O to mój przepis na lody  owocowe:)

Do blendera wrzucić 2 banany (wcześniej zamrożone w zamrażalniku)do tego 250gram tuskawek /malin/borówek/jagód:)co lubicie:)zmiksować:)banan nada kremowej konsystencji:)przełożyc do miski i włożyć do zamrażalnika na 1 godzine:)Smacznego:)

 

 

 

 Śledź ten wątek
Wiola1225
Wiola1225 (2749)
dodano: 2012-05-12 09:20:47
podpinam sie pod temat....zupełny brak pomysłów...
ilonka32
ilonka32 (6806)
dodano: 2012-05-12 09:25:59
a ja sobie kupiłam ostatnio do jedzenia na śniadanie i kolację saszetki DietaLight-ohydne w smaku i niestety nie polecam:(po wypiciu tego koktajlu dopiero miałam napady głodu...
Daga1919
Daga1919 (428)
dodano: 2012-05-12 09:27:54
ilonka32 to jest ta dieta co ja teraz w tv reklamują?:)wróc moze jednak do jakieś sałatki na śniadanie niż do czegoś takiego;)
Daga1919
Daga1919 (428)
dodano: 2012-05-12 09:28:10
ilonka32 to jest ta dieta co ja teraz w tv reklamują?:)wróc moze jednak do jakieś sałatki na śniadanie niż do czegoś takiego;)
bondzik007
bondzik007 (3631)
dodano: 2012-05-12 13:20:11
suche chlebki np SONKO, mają bardzo mało kalorii a są pyszne ;) ja właśnie kończę dietę (jeszcze dwa dni) i jak na razie pozbyłam się 5,2kg ;) jeszcze raz powtórzę ją w czerwcu i lipcu :) trzymam za was kciuki ;)
ilonka32
ilonka32 (6806)
dodano: 2012-05-12 14:29:54
Daga,tak,to ta dieta którą reklamują w tv,smakuje jak mąka ziemniaczana z wodą i z cukrem o zapachu truskawki,blee:)
joadech
joadech (4061)
dodano: 2012-05-12 14:44:26
jogurt naturalny nie słodzony wymieszany z Musli Acti Vita Lubella
karolina815
dodano: 2012-05-12 15:02:18
bondzik007 jak to dieta:)?
ksandra2
ksandra2 (10386)
dodano: 2012-05-12 15:04:06
banan tuczy. Zakazany prawie w wszystkich dietach. Banan to nie jest dobry pomysł. Możę lepiej arbuz? :)
Daga1919
Daga1919 (428)
dodano: 2012-05-12 17:12:10
ksandra2 banan jest po to zeby zespolić lody i dodany jest za miast tlustej śmietany wykorzystywanej przy produkcji loidów:)
gloria
gloria (3133)
dodano: 2012-05-12 17:19:23
płatki owsiane na mleku(bez cukru) z owaocami (truskawki, kiwi, borowki itp.:)
kobietka26
kobietka26 (7225)
dodano: 2012-05-12 17:36:28
na obiad: ryż gotowany, kurczak również gotowany może być w bulionie z którego potem zrobi się sos do tego marchewka z groszkiem z odrobiną masełka żeby się witaminy przyswoiły.
albo ryba pieczona w piekarniku bez tłuszczu,
a jak robię frytki ( w końcu człowiek na diecie też lubi małe przyjemności) to piekę je w piekarniku z odrobinką tłuszczu.
na desre/ podwieczorek- sałatka owocowa
dodano: 2012-05-12 19:19:15
na sniadanko platki mussli fitella (truskawkowe! :)P ) z jogurtem naturalnym (z zniaranmi zbuz jest smaczniejszy) :)
badz krazki ryzowe zamiast chlebka, chuda szyneczka, srek zolty lub tostowy, pomidor i ogorek :)
dodano: 2012-05-28 22:02:50
Ja na kolację i śniadanie zjadam po 2 chrupkie chlebki Obsta (żytnie razowe lub graham) z różnymi dodatkami, np pastą jajeczną, twarożkiem lub po prostu z chudą wędlinką i pomidorkiem. Lekko, smacznie i przyjemnie chrupiąco :)
A Ty co o tym myślisz?  Wypowiedz się!
Musisz być zalogowana(y).
mojeciuchy
mojeciuchy