mojeciuchy.pl
zaloguj się   |   szybka rejestracja   |   pomoc     
mojeciuchy.pl

Jak rozjaśnić czarne włosy?

KolorowyAniol
lokalizacja Szczecin, zachodniopomorskie
z nami od 2012-02-05
ostatnio 2013-07-01 20:16:03
Opis Interesuje mnie przede wszystkim sprzedaż ubrań w których nie chodzę, ale na wymiany tez jestem gotowa jeśli coś mi się spodoba.Moje ceny są naprawde zaniżone. Jeśli będe się wymieniać to chcę wymienić je za ich rzeczywistą wartość, nie oddam moich nowych rzeczy za jakąś zużytą rzecz tylko dlatego,że ktoś sobie zawyżył cenę. Moje rzeczy są w stanie idealnym, zadbane. Nie mają żadnych wad. W każdej chwili mogę zrobić więcej zdjęć na prośbę.
Last minute
mojeciuchy.pl
postów: 17
odsłon: 11414
średnia ocena: -  (głosów: 0)
(kliknij w odp. gwiazdkę by oddać głos)
dodano: 2012-03-13 17:57:40


Niedawno koleżanka z mc pisała tu o farbowaniu więc ja tez szukam porady. Może któras z Was rozjaśniała włosy czarne (farbowane!)  Chciałabym mieć jasny brąz. Jęsli znacie sposoby jakieś , które nie niszczą bardzo włosów to proszę o rade. Dziękuje.

 Śledź ten wątek
scorpio_black
dodano: 2012-03-13 18:37:40
Ja rozjaśniałam kiedyś ale metod żeby nie zniszczyć włosów to chyba nie ma. Fryzjerka mi je rozjaśniała, ale najpierw zrobiła mi jaśniejsze pasemka, żeby szok nie był za duży gdyby nie wyszło. Włosy ciężko to zniosły i skończyło się na tym że później je obcięłam. Nie na całkiem krótko, ale jednak. Nawiasem mówiąc naturalnie jestem blondynką.
ivonilka
ivonilka (8316)
dodano: 2012-03-13 18:49:55
ja właśnie rozjaśniałam o 2 tony miałam brązowe ,fryzjerka zrobiła mi dekoloryzacje teraz mam taki odcień rudawego odrost jaśniejszy od końcówek włosów musisz mieć zdjętą farbę u fryzjera, bo sama z ciemnego w jasny nie wejdziesz ......
aniq_AA
aniq_AA (2542)
dodano: 2012-03-13 18:53:57
miałam taką samą historię jak scorpio_black ciężko wyjść z ciemnych na jaśniejsze nie niszcząc włosa...
ksandra2
ksandra2 (10386)
dodano: 2012-03-13 19:00:20
robiłam rozjaśniaczem. Po miesiącu nie miałam włosów tylko siano i do dziś mam zniszczone :/ I teraz wydaję kasę na odzywki, mgiełki itp.. Jak chcesz mieć brąz to może poczekaj aż farba Ci sie zmyje ta czarna troszkę i potem stopniowo farbuj na brązy, na początku nie będzie łapać farba ale z czasem Twoje czarne włosy się poddadzą i przyjmą brąz :)
sylwiaok24
sylwiaok24 (2431)
dodano: 2012-03-13 19:07:33
pamiętam jak się męczyłam by wrócić do blondu po tym jak coś mi strzeliło do głowy i zafarbowałam włosy na opalizujący szatyn, moje włosy przetrzymały ten totalny kataklizm, ale drugi raz bym się nie zdecydowała na to, poszłabym do fryzjera, zaczęłam od pasemek, po kilku razach było ich już tyle że można było wyrównać włosy farbą, ale i tak na koniec poszłam do fryzjerki bo nie potrafiłabym zliczyć wszystkich odcieni blondu jakie miałam na głowie, masakra była, moja rada- sama nic nie rób
jastjast
jastjast (1164)
dodano: 2012-03-13 19:53:05
ja miałam pomysł kiedys na brązowe włosy, zafarbowałam mój piekny blond na czekoladowy brąz, nie czułam sie jednak z nim dobrze.. nie wiedziałam jak tu wrócic do blondu, sam rozjasniacz odpada ,wiec najpierw kupiłam farbe z wellatony 12/1 bardzo jasny popielaty blond- farba rozjasnmiła troche włosy ale nie duzo, za tydzień kupiłam farbe z garniera(ta rozjasniajacą) bardzo jasny popielaty blond i teraz mam juz kolor jasny blond -super, bez żółtych odcieni, za tydzień znowu kupie tą sama farbę i przypuszczam ,że wyjdzie juz bardzo jasny blond:)dodam iz nie mam zniszczonych włosów, dodatkowo kuopiłam maske HENNA VAX i jest super.
dodano: 2012-03-13 20:53:25
Rozjaśnij , niech Ci wypadną :D:D
dodano: 2012-03-13 21:00:04
JA ROZJASNIALAM U FRYZJERA I SZCZERZE MOWIAC EFEKT BARDZO DOBRY ALE WLOSY W FATALNYM STANIE, DRUGI RAZ JUZ BYM TEGO NIE ZROBILA, WOLALABYM POCZEKAC AZ ODROSNA,
dodano: 2012-03-13 21:43:09
jastjast właśnie o cos takiego mi chodzilo, slyszalam od niektorych wlasnie że ta farba rozjasniajaca rzeczywiscie dziala, szalu nie ma ale mi nie chodzi o blond tylko brąz wiec nie wiele mi potrzeba zeby rozjasnic, dzieki
mila1985
mila1985 (6254)
dodano: 2012-03-13 22:08:45
dziewczyny tylko nie śmiejcie się z mojego kamuflażu:)

Ja rozjasniałam rozjaśniaczem z czarnych na taki brąz oczywiscie najpierw miałam pomarańczowe a potem połozyłam farbę, tutaj jest taka dziewczyna, ktora poleciła mi dekoloryzator RENE z tego co pamiętam on fajnie farbę ściąga przy czym nie niszczy tak włosów przymierzam się do niego za jakiś czas:)
tanie-ciuszki
dodano: 2012-03-13 22:16:40
WOW mila! pięknie Ci się udało! ja miałam długie czarne(farbowałam ok 5lat) i musiałam je ściąć na krótko,bo nie było szans żeby z niego zejsc. teraz juz mam naturalne i nigdy w życiu nie farbowałabym juz na czarno !!!
muszka151
muszka151 (1339)
dodano: 2012-03-13 22:26:57
może czesto myc wlosy w szamponie przeciwłupieżowym?lub jakims rozjasniajacym to za jakis czas farba sie rozjasni wybleknie...
piesek
piesek (6840)
dodano: 2012-03-13 22:32:55
mam czarne włosy. kiedyś schodziłam z koloru do brązu jasnego. stosowałąm tak zwaną kąpiel rozjaśniającą. troche to trwało-ok. miesiąca- ale włosy nie zniszczone i efekt świetny. pozdrawiam:)
piesek
piesek (6840)
dodano: 2012-03-13 22:32:55
mam czarne włosy. kiedyś schodziłam z koloru do brązu jasnego. stosowałąm tak zwaną kąpiel rozjaśniającą. troche to trwało-ok. miesiąca- ale włosy nie zniszczone i efekt świetny. pozdrawiam:)
abeile
abeile (7487)
dodano: 2012-03-13 23:31:08
ja robiłam kąpiel rozjaśniającą, sama w domku. włosy nie zniszczyły mi się mocno (owszem ciut się wysuszyły, ale nie mam z nimi problemów). rozjaśniałam z burgundu (farbowane kilkanaście razy - przez ok 3 lata - farbami palette). teraz mam rude:)
dodano: 2012-03-14 00:49:40
A czy ten dekoloryzator RENEE bedzie dzialal jezeli juz rozjaśniałam wlosy?? Oczywiscie rozjasniacz nic nie zdzialal.. a teraz moze jeszcze sie okazac ze przez niego dekoloryzator nie pomoze...
?????
mila1985
mila1985 (6254)
dodano: 2012-03-14 09:33:27
wiesz co spytaj isabel26411 ona mi go polecała bo jest fryzjerką, a zresztą tutaj gdzies był juz taki temat poszukaj moze trafisz na tą rozmowę
A Ty co o tym myślisz?  Wypowiedz się!
Musisz być zalogowana(y).
mojeciuchy
mojeciuchy