mojeciuchy.pl
zaloguj się   |   szybka rejestracja   |   pomoc     
mojeciuchy.pl

ciuchowe przeróbki

czarnulek1985
lokalizacja wrocław, dolnośląskie
z nami od 2008-12-08
ostatnio 2011-12-04 17:48:28
Opis ===WIELKA WYPRZ! :D OGŁASZAM WIELKĄ WYPRZ NA SWOJE CIUSZKI, GDYŻ CAŁY CZAS MNIE PONOSI Z NOWYMI I NIE MAM MIEJSCA, A ZALEZY MI NAPRAWDE NA ZWOLNIENIU MIEJSCA! CENY NIE SĄ DUZE ( TAK MI SIĘ WYDAJE). MOŻNA ŁACZYĆ CIUCHY, MOŻNA SIE JESZCZE TARGOWAC, NIE BAĆ SIĘ PYTAC :) ===Hello Kobitki! Każda z nas lubi zmiany i nowe ciuchy (no, prawie każda ;p ). Moja szafa, a w zasadzie dwie już się powoli niedomyka, a mój tzw Towarzysz Życia nie ma gdzie ulokowac swoich ciuchów. Dlatego te których już nie nosze bo a) wyrosłam z nich, b) są mi za małe, c) znudziły mi się, d) są nietrafionym prezentem chętnie sprzedam (jak na razie preferuję tę opcję), jak i się wymienie. Wszystkie ciuchy były używane, ale nie wystawiam takich, które maja znaczne ślady użytkowania-bardzo widoczne zmechacenia lub np. zółte plamy pod pachami, czy wyblaknięte kolory.O ciuchy dbam :)Szukam przede wszystkim CZARNEGO ROZPINANEGO SWETRA, a w następnej kolejności TOREBEK WSZELKIEJ MAŚCI-małych, dużych, sportowych i bardziej maciupkich, imprezowych, TUNIK, KOSZUL, albo jakiejś fajnej biżuterii :) Jestem uczciwa i tego samego wymagam od was. JEŻELI MASZ 0 KOMENTARZY, A SIĘ WYMIENIAMY - PIERWSZA WYSYŁASZ PRZESYŁKĘ (niestety,trzeba się ubezpieczać, wiem co mówię :( ) Ceny które są podane podlegać mogą oczywiście zmianie-targuj się-spróbuj, jestem ugodowa :) Jak mi się u Ciebie coś spodoba na 1200% jestem w stanie wymienić się nawet na dwie, trzy rzeczy odemnie. Na terenie Wrocławia odbiór/wymiana ciuszków jak najbardziej możliwa i polecana :) OPCJA "SPRZEDAŻ" NIE OZNACZA TYLKO SPRZEDAŻY :)
Last minute
mojeciuchy.pl
postów: 11
odsłon: 7761
średnia ocena: 4  (głosów: 1)
(kliknij w odp. gwiazdkę by oddać głos)
dodano: 2009-11-26 15:03:43


hej dziewczęta, tak sobie myśle, ze może mozna by bylo zalożyc jakiś temacik dotyczący przeróbek ciuchów. Czasem wystarczy dodać wstążkę czy coś i już ciuszek nabiera nowego wyglądu :) kiedyś kiedys,  w lo, chciało mi się "bawic" w takie rzeczy i na poczatku studiów, poźniej mi sie odechciało ;)   A teraz chętnie bym sobie cos niecos znowu poprzerabiała, ale wena mnie opusciła. Można by było wrzucac jakies foty, porady itp :)

 Śledź ten wątek
paula__
dodano: 2009-11-26 15:16:06
Często prosze moją babcie o zwężanie starych spodni, ktore są w dobrym stanie i je lubie na rurki :) Gdy mam np zwykłą gladką bluzke, ktora mi się znudzila, maluje na niej coś specjalnymi farbami. Mam wtedy bluzke z e swoim wlasnym wymarzonym nadrukiem ;p Myślę nad pochwaleniem się tutaj moimi rysunkami na ubraniach :) Lakierami do pankokci można odświeżyć stare bransoletki drewniane lub plastikowe. Obecnie mam zamiar pomalowac sprejami moje adidasy z ktorych zdarła się farba. Uwielbiam takie koorowe ubrania, więc takie przeprobki mi bardzo odpowiadają :)
dodano: 2009-11-26 15:26:55
z tymi bransoletkami to nie pomyslałabym :P ciekawe :) mi sie kiedyś chciało samej szyc jakies torby itp, teraz to juz srednio,a babci niestety nie mam :/ i probuje sie zabrac za jakies przerabianie koszulek, tylko ciagle mi czasu brakuje. mozna by bylo wrzucac pozniej na profil takie wlasne cuda :)
patuchaa
patuchaa (959)
dodano: 2009-11-26 15:27:01
ja sama uszyłam spódnicę. jest w ofertach. obecnie jestem na etapie męczenia szydełka ;p.
gabicom
gabicom (11324)
dodano: 2009-11-26 17:40:17
A ja ostatnio kupiłam w SH suknie wieczorową koloru mocnej czerwieni. Poszłam tam z zamiarem kupienia jakiegoś sporego kawałka materiału i udało się :) Ja zauważyłam tylko dół, a przy kasie ekspedientka mi powiedziała że jest jeszcze gorset do tego. No i dała mi jeszcze ten gorset, całość kosztowała mnie 5 zł. Jak się później okazało to suknia miała dłuuuugi tren więc mam bardzo spory kawał materiału. Jedną spudnice już prawie skończyłam i zastanawiam się teraz nad jakąś sukienusią dla mojej córci :)
mendaga
mendaga (572)
dodano: 2009-11-26 18:58:03
ja żeby odświeżyć zwykłe gładkie bluzki czy tuniki też albo maluję (niestety nie mam zdolności w tym zakresie więc najczęściej staram się robić coś ala abstrakcja żeby wmiare profesjonalnie wyglądało :D ) kiedyś pomalowałam tak białe czeszki i trampki (te takie całe materiałowe co były w tym sezonie modne ) , często też doszywam do nich koraliki, najbardziej lubię te z masy perłowej małe (kupuję w internecie w PasArt naprawdę mają tanie rzeczy polecam) nadają elegancji bluzce :) no i często tnę jakieś jeansy stare, zwężam sobie bluzy, kiedyś uszyłam parę torebek . a w zimie namiętnie robię na drutach ;) btw. poszukuję drutów jakby ktoś miał do oddania nieużywane :p

aha i ostatnio opatentowałam robenie broszek ze starych spinek do włosów ( wiecie tych takich dużych w różne wzory i formy) albo starych wisiorków , tzn po prostu doklejam z tyłu na kropelkę czy inny super glue agrafkę :) można też robić to właśnie z koralików czy innych tworzyw , wystarczy wziąć kawałek cienkiego drewienka czy czegoś tam innego i nakleić na nie jakiś wzór z materiałów które się posiada a potem agrafka i już ;) ubłagałam rodziców pod choinkę o maszynę do szycia, taką małą, ale jak tylko dostanę pewnie będę miała natłok nowych pomysłów :D ps: dobry pomysł na temat :) pozdrawiam :)
dodano: 2009-11-26 21:59:26
hmm, no ja sie tez własnie zastanawiałam nad jakas mała maszyna do szycia, ehhh, tylko nie wiem czy by to mój Towarzysz Życia zniosł :D w tym malym pokoiku hehehe. bo zawsze chciałam sie nauczyc szyc i robic na drutach. Kiedys mi sie udalo nawet szalik zrobic, ale juz cos bardzoiej profesjonalnego - np sweter - nie umiem :( i nie ma mnie kto nauczyc. buuu. ja kiedys naszywalam sobie jakies cekiny, albo takie cale pasy z cekionów na jakies bluzki, zeby bylo bardzoej imprezowo ;) i tez zastanawiam sie nad jakimis nadrukami na koszulkach, tylko jakos tak ... Weny brak :D na swieta jako punk honoru obrałam sobie zrobienie prezentów handmade, np są surowedrewniane szkatułki, kolczyki i inne takie, zeby to poozdabiac. Jak sobie pomysle ze kiedys malowalam namietnie i takie tam, a teraz to juz nic to ... az zal. chyba zasiade nad czyms w weekend i sie pochwale :P
mendaga
mendaga (572)
dodano: 2009-11-26 23:22:08
ja się zdaniem mojego nie przejmuje , on brzęczy co chwile na gitarze to jakoś go muszę zagłuszać :p mnie też nikt nie uczył ale kiedyś miałam w Świecie Książki konto i chcieli mi dorzucić gratisowo książkę jakąś to poczytałam opinie i wybrałam najlepszą o robótkach na drutach i o dziwo naprawdę była dobrze napisana, więc załapałam co i jak ;) mogę ci podać tytuł ,tylko muszę do Krakowa wrócić :p
dodano: 2009-11-27 08:44:49
ok, mendaga, to jak mozesz to podaj, bo ja załapałam faze jakis czas temu na takie rzeczy ;) a nikt mnie nie nauczy, bo nikt nie potrafi. No, mama mojej kumpeli pieknie szydełkuje i robi na drutach, ale mam do niej 300 km ... W kazdym razie postanowilam w weekend cos potworzyc, nie wiem jeszcze co to bedzie, albo cos ciuchowego, albo moze jakies pierdolki na swieta, np z masy solnej :)
mendaga
mendaga (572)
dodano: 2009-11-29 14:50:58
ta książka to Robótki na drutach Mary Webb :)350str , dużo zdjęć i opisów.
sankosia
dodano: 2010-05-13 17:04:08
Ja przerobiłam swoje stare jeansy z dziurą na jeansowe shorty i wyszło super! Wrzucę zdjęcie na showroom.
beornottobe
dodano: 2010-06-06 19:50:46
ja wrzuce jak przerobię
A Ty co o tym myślisz?  Wypowiedz się!
Musisz być zalogowana(y).
mojeciuchy
mojeciuchy