mojeciuchy.pl
zaloguj się   |   szybka rejestracja   |   pomoc     
mojeciuchy.pl

Poradzcie w co sie ubrać na komunię?

gmonika54
lokalizacja Skoczów, śląskie
z nami od 2010-12-12
ostatnio 2012-10-09 18:17:40
Last minute
mojeciuchy.pl
postów: 27
odsłon: 7768
średnia ocena: -  (głosów: 0)
(kliknij w odp. gwiazdkę by oddać głos)
dodano: 2011-03-25 13:30:12


Prosze poradzcie kobitki co ubrać na komunie córki?  Mój rozmiar to gora 46 ( w biuscie 90) a  dół czyli w biodrach 48 (120cm) .Wszystkie porady mili widziane.

 Śledź ten wątek
isabel26411
dodano: 2011-03-25 14:30:08
http://allegro.pl/wamsc1-garsonka-w-kwiaty-styl-elegancja-38-48-46-i1526200561.html

http://allegro.pl/wamsc11-garsonka-wizytowa-zakiet-3kol-38-48-38-i1523065932.html
paniusia1
paniusia1 (597)
dodano: 2011-03-25 16:28:18
Witam srdecznie, uważam, że super w Twoim wypadku będą wyglądać spodnie szersze dołem i tuniko sukienka z dekoldem w szpic zawiązywana z boku - do tego jakiś fajowy bucik, płaszczyk i naprawdę będziesz wyglądać elegancko.Wyszczupli Cię ten fason, a też tak jak koleżanka polecam sukienki typu dyplomatki, są zawsze na czasie i ten krój wyszczupla. Pozdrawiam
ellan
ellan (3573)
dodano: 2011-03-26 20:28:15
ja byłam ubrana w białe proste eleganckie spodnie i tunikę jedwabną:)
ewelcia301
ewelcia301 (3236)
dodano: 2011-03-26 20:29:28
Może lekko dopasowaną tubę?
gość
gość
dodano: 2011-03-28 22:02:59
http://allegro.pl/wyszczuplajaca-kopertowa-rozm-48-jak-nowa-i1530642101.html ja ma coś takiego, jestem w ciąży i już źle na mnie leży.
tanie-ciuszki
dodano: 2011-03-29 13:07:14
ja idę na komunię do siostrzenicy, ubieram czerwoną sukienkę i brązową kurtkę z eko skórki+bordowe buciki z otwartym noskiem.
mam podobną figurę do Twojej, tylko, że jak pójdę na Komunię to będę w 4m-cu ciąży:)
bo miałam inne plany:) tzn krótkie spodenki jeansowe, rajstopy, buty na obcasie, tunika Floral i Marynarka Boyfriend. ale w ciąży chyba nie za bardzo wypada mi się tak ubrać;/
gmonika54
gmonika54 (111)
dodano: 2011-03-29 13:53:42
Myślę raczej nie za bardzo by pasowało na komunie to co miałaś wcześniej wybrane.Ale ten obecny stój jest super będziesz wyglądała bardzo elegancko.Pozdrawiam:)
tanie-ciuszki
dodano: 2011-03-29 13:57:04
masz rację;) zajrzyj do mnie mam fajną czarną sukienkę kopertową-tubę:) może akurat Ci się spodoba;) była szyta na mnie, ale że jestem w ciąży to już ładnie się nie prezentuje. fason wyszczupla sylwetkę, dekolt kopertowy+pasek w talii+ zaszewki na biodrach+ dół lekko zwężany.
asiula_240581
dodano: 2011-03-29 14:10:49
zgadzam sie z paniusia1... sama lubie styl spodnie + tunika... mimo iz noszę rozmiar trochę wiekszy niz TY:/... domyslam sie ze komunia bedzie gdzies w maju, wiec powinno byc w miarę cieplo... podsylam Ci fotkę, kompletu jaki ja kupilam ostatnio...
tanie-ciuszki... inaczej jest jak sie idzie na komunię jako gosc, wtedy mona pozwolic sobie na troche luzu... inaczej jak ma sie komunie wlasnego dziecka, wtedy chyba wymagana jest elegancja:)
tanie-ciuszki
dodano: 2011-03-29 14:32:13
Asiula masz rację;)
ale w tym co masz na zdj gmonika wyglądałaby jak 70latka;) to nie są wzory dla 30paro-latki:) nie obraź się.
proponuję małą czarną+jakąś marynarkę, bolerko czy sweterek rozpinany (w zależności od pogody)
ja mam coś takiego
czerwona nowa, rozm 44
czarna, raz założona rozm 46/48, plamki to wina lampy, sukienka jest uprana, stan bdb
asiula_240581
dodano: 2011-03-29 14:56:06
Nie przesadzaj ze styl spodnie + tunika, to stroj dla 70-cio latki, od kiedy to koronkowe tuniki i spodnie są strojem dla starszych Pan????... uwazasz ze taka sukienka ma cos wspolnego z elegancją?? nie dosc ze przypomina koszulę nocną, to jeszcze ma workowate szycie, ktorego powinny wystrzegac sie kobitki o wiekszych rozmiarach... a w sukienke i kurtkę to sie mozna ubrac na niedzielny spacer, a nie na eleganckie przyjęcie...
tanie-ciuszki
dodano: 2011-03-29 18:28:22
Asiula nie wiem czym się tak zdenerwowałaś. wyraziłam swoje zdanie i tyle. nie wszyscy muszą zachwycać się Twoim stylem! spodnie są ok, czy coś napisałam na ich temat? nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, napisałam: w tym co masz na zdj gmonika wyglądałaby jak 70latka. bo jeśli masz trochę wyobraźni i wiesz co teraz się nosi, to wiesz, że matka 8-latki nie ubierze takiej tuniki!
nie napisałam, że czerwona sukienka której zdj wkleiłam jest super, ale ja wolałabym iść w niej niż w tej tunice... po 2 workowate szycie???? nie wiem, czy masz dobry wzrok bo na moim zdj ma odcięcie pod biustem, co sprawia, że wysmukla Tobie brzuch.
sukienka+ kurtka ze skajki to wg mnie świetne połączenie-widać, że nie wiesz co się teraz nosi...
czy jeszcze któraś Pani uważa że to zestaw na niedzielny spacer??? ja na niedzielny spacer z córką (+czasem zabieram psy) wolę ubrać jeansy i adidasy. ale jak ktoś lubi z siebie robić damę w lesie, to niech idzie nawet na koturnach 10cm:)


tanie-ciuszki
dodano: 2011-03-29 20:01:41
Gmonika co myślisz o tym?
asiula_240581
dodano: 2011-03-29 20:15:03
skoro jestes taką modową znawczynią to dobrze wiesz, ze to co modne nie kazdemu pasuje... i nie na każdej figurze wyglada to ładnie!!!... paza tym wszystko ma swoj czas i godzinę... wiec uwazam ze taka kurtka nie pasuje do kościola na mszę komunijną, z prostego powodu-bo jest malo elegancka... poza tym widze dobrze ze Twoja sukienka jest odcinana pod biustem... moze i zakrywa odstający brzuszek, ale za to dolne partie wyglądają niezbyt ładnie w takiej sukience... takie szycie powoduje ze pupa i biodra wyglądają okropnie, ogolnie wygląda sie jak w worku... juz bardziej pasuje kroj tej czarnej sukienki... ona bynajmniej nie wygląda jak halka;)
neli
neli (8484)
dodano: 2011-03-29 20:19:41
Dziewczyny ale się ubawiłam..z tej Waszej wirtualnej wymiany poglądów:D Ja w tamtym roku na komuni córci ubrałam klasyczne spodnium+ koszula+ platformy.. modnie i wygodnie...A każda z Was ma trochę racji:)
neli
neli (8484)
dodano: 2011-03-29 20:20:14
Dodam że do szczupłych też nie należę..42
tanie-ciuszki
dodano: 2011-03-29 20:21:20
Asiula wiem, że to co modne nie zawsze pasuje na puszystą:( bo sama do nich należę i każdy strój 10razy przemyślam, zanim go założę, ta czerwona może się źle prezentuje bo manekin ma rozm 36 a sukienka 44, ale ładnie wygląda. choć to matowa satyna- wygląda jak halka bo lampa błyskowa ją naświetliła;)
co do kurtki to nie mam pomysłu, nie wiem na 100% czy ją założę, bo jeszcze nie przyszła... ale marynarki nie mam, bo wszystkie były mi za wąskie w biuście i w ramionach. to nie takie proste jak się jest puszystą i jeszcze w ciąży:( nie wiem co mogłabym założyć do tej sukienki czerwonej jak mam ok 120cm w biuście:( a brzuszka na razie nie widać, także nie mam pomysłu:/
kurcze może masz rację z tą kurtką..? ale podobała mi się, do jeansów i tuniki na pewno będzie fajnie wyglądać. zawsze mi się taka marzyła, ale nigdy nie mogłam z rozm trafić;(
tanie-ciuszki
dodano: 2011-03-29 20:26:02
Neli dla mnie jesteś chudzielec:P rozm 42 to prawie jak modelka;P 46/48 to już cięższa sprawa:/
pewnie ładnie wyglądałaś ale spodnium przy rozm 46 to raczej byłby pulpet
więc trzeba kombinować, w zależności od figury
zastanawiałam się też nad jakąś tuniczką Floral+ta brązowa skajka+spódnica rozkloszowana
albo tunika biała+spódnica w kwiatki+ ta kurtka
nie wiem cholera:/ i tak do kościoła nie będę wchodziła bo po 1 nie wytrzymam tak długo w tej duchocie, po 2 moja córka to wulkan energii i przy Amen klaszcze księdzu krzycząc: blawo!
asiula_240581
dodano: 2011-03-29 20:32:31
Kurtka jest swietna, co do tego nie mam wątpliwości:) no i z tym rozmiarem to faktycznie ciezko trafic taką kurtkę w rozmiarze większym niz 36-38:/... ale jak dla mnie nie pasuje ona do eleganckiej sukienki i jeszcze zeby pojsc w tym do kosciola na maszę komunijną... no ale ja moze sie nie znam... poza tym odpowiedni krój, materiał i dlugość ciuszka, potrafią zdzialac cuda i naprawde wyszczuplic o iles tam rozmiarów-bo nie kazda z nas nosi rozmiar 38, ale większość nas potrafi ukryc mankamenty swojej figury;)
neli
neli (8484)
dodano: 2011-03-29 20:35:39
A wiesz, myśle że kobiecie w ciąży pasuje raczej wszystko ,po musi przede wszystkim być wygodnie:D I na Twoim miejscu poszłabym właśnie w tej kurteczce...tym bardziej jak jest wymarzona..:)
Najnowsze posty znajdują się na ostatniej stronie   |      1 2  (z 2)
A Ty co o tym myślisz?  Wypowiedz się!
Musisz być zalogowana(y).
mojeciuchy
mojeciuchy