mojeciuchy.pl
zaloguj się   |   szybka rejestracja   |   pomoc     
mojeciuchy.pl

Ściaganie koloru/farby z włosów.

sylvia0_0
lokalizacja Zachodniopomorskie, zachodniopomorskie
z nami od 2011-02-26
ostatnio 2012-07-25 09:49:12
Opis Możliwość wymiany oraz sprzedaży, w każdym przypadku. Ceny do negocjacji! Prosze do kazdej ceny doliczyc koszt przesyłki od 5zł-10zł.
Last minute
mojeciuchy.pl
postów: 32
odsłon: 4162
średnia ocena: 5  (głosów: 5)
(kliknij w odp. gwiazdkę by oddać głos)
dodano: 2011-03-02 16:13:29


Czesc dziewczyny :)

Mam pytanie, czy któraś z Was sciągała z włosów farbę np u fryzjera?

Miałam włosy koloru blond. Ok 1 rok temu postanowiłam dodać mu innego odcienia i zaczełam je farbowac, jednakze z czasem na głowie zrobiło mi się tzw. żółtko.Ponadto odrosty są dość ciemne, a przeciez włosy miałam jasny blond jak dotychczas.Ale do sedna-chciałabym powrócić do swojego dawnego koloru.Proszę o wskazówki i opisanie swoich dekoloryzacji, jeżeli miały one miejsce :)

 Śledź ten wątek
daguleq
daguleq (1617)
dodano: 2011-03-02 16:25:49
ja sciagalam kolor czarny ale w domu
kupilam rozjasniacz z joanny
musialam sciagac 3 razy
i mam piekny rudy kolorek :)
i wcale mi sie wlosy nie zniszczyly bo stosowalam duzo odzywek
aDangerous
aDangerous (6794)
dodano: 2011-03-02 16:34:31
Użytkownik wystawił ocenę 5
kicikot
kicikot (1126)
dodano: 2011-03-02 16:35:19
daguleg-a jak długo miałaś czarne włoski? też myśle o zmianie z czarnego...jakie robiłaś przerwy między zabiegami?
pozdrawiam ;)
aDangerous
aDangerous (6794)
dodano: 2011-03-02 16:35:30
Ściągałam u fryzjera kolor czarny , chciałam powrócić do naturalnego - jasny brąz . Na początku wyszedł marchewkowy , dopiero po jakimś czasie było ok .
sylvia0_0
sylvia0_0 (1713)
dodano: 2011-03-02 16:38:56
aDangerous:
Czy Twoje włosy były wówczas bardzo zniszczone?
Teraz nie musisz juz ich farbowac? :)
sylvia0_0
sylvia0_0 (1713)
dodano: 2011-03-02 16:39:07
Użytkownik wystawił ocenę 5
zyrcia
zyrcia (719)
dodano: 2011-03-02 16:41:58
ja mam taki średni blond i pewnego dnia naszla mnie ochota na piekna bujna jasny blond czupryne ;D
Zrobiłam wtedy wieeeelki bład :D Rozjasniaczem :D wyszły mi chamsko zółte i niestety żaden fryzjer nie chciał mi pomóc, jak mówili, albo mi wypadną, albo wyjdą zielone, musiałam odczekać pół roku, poszłam do fryzjera i przywrócili mi daawny kolor, od tej pory nie miałam nawet pasemek, włosy mam piękne, mocne, puszyste dlatego nigdy więcej farb rozjaśniaczy i innych tego typu bajerów ;D
zyrcia
zyrcia (719)
dodano: 2011-03-02 16:42:13
Użytkownik wystawił ocenę 5
sylvia0_0
sylvia0_0 (1713)
dodano: 2011-03-02 16:45:41
Dokładnie zyrcia mam podobnie, miałam piękne włosy blond, jednakże chciałam zaszaleć i wyszło mi niezłe żółtko.
Mam tez dosć ciemne odrosty, czy tylko ja mam tak ciemne?
Boje się, ze nawet jak poddam się zabiegowi dekoloryzacji, to włosy będę miałą takie jak odrosty, a przeciez miałam blond :(
sylvia0_0
sylvia0_0 (1713)
dodano: 2011-03-02 16:46:14
zyrcia: teraz juz ich nie farbujesz tak?
daguleq
daguleq (1617)
dodano: 2011-03-02 16:47:49
kicikot- czarne wloski mialam chyba z 2 3 lata
no robilam tydzien dwa przerwy
aDangerous
aDangerous (6794)
dodano: 2011-03-02 16:50:08
Ściągałam kolor kilka lat temu , od tamtego czasu farbowała już kilkakrotnie ale obecnie znów mam kolor czarny . Włosy miałam i mam zniszczone : od prostowania i farbowania ...
kicikot
kicikot (1126)
dodano: 2011-03-02 16:50:13
hmm i nic sie nie zniszczyły? też chce to zrobić ale mam długiewłoski i boję się że zniszcze..jakaś porada? :)
pozdrawiam
pancylina
pancylina (9727)
dodano: 2011-03-02 16:52:17
Ja ściągałam kolor z włosów malowanych przez ok. 5 lat na czarno. Naturalne mam jasny bląd. U fryzjera-jakiś miesiąc temu. Mam jasny brąz. Nie są zniszczone i mam kolor jaki chciałam. Po prostu trzeba wybrać się do naprawdę dobrego fryzjera. Dodam, że mam włosy prawie do pasa i zapłaciłam 200zł. Tylko, że siedziałam prawie 5 godzin:) Ale w cenie były odżywki, maski, stylizacja itp.
daguleq
daguleq (1617)
dodano: 2011-03-02 16:52:46
koncowki mialam suche to troche obcielam a tak to mialam lepsze wlosy chyba po sciaganiu koloru :D ;p ale musialam wyfarbowac na rudy bo taki chcialam kolor
naturalnie mam brazowy
sylvia0_0
sylvia0_0 (1713)
dodano: 2011-03-02 16:53:05
Tez mam pytanie odnosnie tej kwestii:
Załóżmy, ze jestem juz po sciaganiu koloru z włosow, jestem przy swoich naturalnych.
Czy pojawiają się wówczas odrosty?

Zapraszam do dyskusji fryzjerki :)
pancylina
pancylina (9727)
dodano: 2011-03-02 16:53:39
Użytkownik wystawił ocenę 5
kicikot
kicikot (1126)
dodano: 2011-03-02 16:55:23
hmm dzięki za porade :)
zyrcia
zyrcia (719)
dodano: 2011-03-02 16:57:24
Ja miałam taki średni blond, chciałam rozjaśnić o jeden ton. Poł roku czekałam, odrosty miałam prawie do połowy głowy, też bardzo ciemne, ale później fryzjer wrócił do mojego i wydaje mi się, że to po prostu przy takich jasnych te odrosty wydawały się takie ciemne. Teraz nie farbuję, mało tego w lato mam zupełnie inny kolor, taki jak chciałam i same się rozjaśniają wieć nie mam potrzeby farbować :)
pancylina
pancylina (9727)
dodano: 2011-03-02 16:57:54
Nie pojawią się jak fryzjerka super dobierze Ci kolor, ale to naprawdę musi być dobry a nie pseudo-fryzjer:)
Najnowsze posty znajdują się na ostatniej stronie   |      1 2  (z 2)
A Ty co o tym myślisz?  Wypowiedz się!
Musisz być zalogowana(y).
mojeciuchy
mojeciuchy