mojeciuchy.pl
zaloguj się   |   szybka rejestracja   |   pomoc     
mojeciuchy.pl

Nakręć włosy na skarpetkę!

sorry_boys
lokalizacja Braniewo, warmińsko-mazurskie
z nami od 2011-01-23
ostatnio 2012-04-24 23:09:10
Opis Wszystko co wystawiam jest warte polecenia. Jedyną formą zapłaty jest przelew. Gdy dojdzie do realizacji - proszę, daj mi znać, a na drugi dzień paczka będzie w drodze do Ciebie ! Na terenie Trójmiasta paczki mogę dostarczyć osobiście, w każdym razie można się dogadać, gdyż aktualnie mieszkam w Gdyni :)
Last minute
mojeciuchy.pl
postów: 19
odsłon: 10047
średnia ocena: 5  (głosów: 2)
(kliknij w odp. gwiazdkę by oddać głos)
dodano: 2011-01-24 11:10:20


Niestety to nie ja wymyśliłam tę metodę, ale wypróbowałam i mogę potwierdzić, że jest tak dobra jak mówią. Potrzebne nam są dwie rzeczy: skarpetka (najlepiej stara, bo nowej szkoda, a poza tym każda z nas ma kilka skarpetek nie do pary..) i cała noc. Należy obciąć skarpetkę tak by tworzyła tunel. Wcześniej należy włosy związać w kucyk na czubku głowy (lub dwa mniejsze, wtedy potrzebne 2 skarpetki). Na każdy kucyk wkładamy skarpetkę zwiniętą. Są dwie metody, o czym możecie się przekonać na YouTube wpisując "the sock bun secret", dziewczyna nazywa się Loepsie i tłumaczy naprawdę dobrze, a zresztą wystarczy popatrzeć by zrozumieć. Chciałam je tu opisać, jednak ciężko mi ładnie to ubrać w słowa dlatego polecam, zajrzyjcie na jej kanał i napiszcie co o tym sądzicie.  

 Śledź ten wątek
martula1985
martula1985 (52214)
dodano: 2011-01-24 11:17:11
ciekawe :) muszę wypróbować, drugi sposób wydaje mi się lepszy - ładniejszy kok wychodzi :)
gabicom
gabicom (11324)
dodano: 2011-01-24 11:23:09
Po obejrzeniu stwierdzam że skarpetki na głowe nie założe... myślałam że to jakiś sposób na kręcenie włosów ;-) taki kok to moja babcia nosi ;p
sorry_boys
dodano: 2011-01-24 11:38:28
gabicom: na kręcenie włosów włąsnie! bo ten kok się zdejmuje rano i masz pokręcone włosy, wychodzą naprawdę śliczne loki. Obejrzyj inny filmik, tam jest jak ona zdejmuje i jakie loki wychodzą :)
malibu
malibu (8032)
dodano: 2011-01-24 12:02:20
podejrzewam, ze uzyskuje sie efekt takich grubych loków:) fajnie wyprobuje :) bo swoje naturalne mam dosc drobne a zawsze mi sie takie grube fale marzyły...
martula1985
martula1985 (52214)
dodano: 2011-01-24 12:12:31
haha to że napisałam, że ładniejszy kok wychodzi to nie chodziło mi o to żeby w nim wyjśc z domu :D tylko o to, że bardziej się trzyma i loki na pewno będą ładniejsze niż z tego pierwszego ;) bo ten pierwszy tak smętnie zwisa, po nim loki mogą się zacząć od połowy głowy ;/
EmkaUst
EmkaUst (230)
dodano: 2011-01-24 12:49:29
bardzo ciekawe, jeszcze sposobu na skarpetki nie widziałam ;)
iwonka2009
dodano: 2011-01-24 12:55:52
intrygująca sprawa z skarpetami na głowie nie powiem. ale może jak mąż wyjedzie czy chłopak nie widzi
Sylwianka
Sylwianka (1428)
dodano: 2011-01-24 13:47:38
hehe, dobre. Ja też skarpety na głowę nie założę :)))
arkuda
arkuda (9682)
dodano: 2011-01-24 13:52:27
nie wiem czemu ale mnie to nie przekonuje:/
nie wiem czego ale mam przed oczami takie sztywne skarpety:/
oł maj gad:/
wolę sobie nakręcić grubsze pasma na papilota i efekt ten sam, albo zwinać każde pasmo w koczka i to samo, ale skarpeta na włosach?
malibu
malibu (8032)
dodano: 2011-01-24 17:27:09
o jezuuu, czy ktoś wam kaze brudna skarpete meza na wlosy zakładac?
ja mam zamiar wypróbowac, po papilotach niezależnie od tego jakie by nie były grube, to loki i tak mi drobne wychodzą :/
sorry_boys
dodano: 2011-01-24 18:38:25
a poza tym zanim nakręcisz włosy na papiloty miną wieki, a tu raz dwa i gotowe ;)
malibu
malibu (8032)
dodano: 2011-01-24 20:14:47
no, wiec ode mnie piateczka za ten wynalazek ;) i wirtualny browarek ;)
dodano: 2011-01-24 20:38:55
No fajny pomysł. dzięki :). Szkoda tylko, ze nie widać za bardzo jak ona to nakręca ;/. Może któraś z was wie jak to dokładnie zacząć?
arkuda
arkuda (9682)
dodano: 2011-01-24 20:56:38
Aduś - ja nie mówię że zły pomysł i że mojego skarpety są sztywne, ale wiesz jak moja wyobraźnia działa i od razu mi się owe skarpety nasunęły:D
Frisbe60
Frisbe60 (1007)
dodano: 2011-01-24 21:14:23
hehe a mnie ten post natchnął i właśnie siedzę ze skarpetą na głowie:D

Serio dobry patent zobaczymy jak rano, ale teraz sie trzyma dość mocno a dodam że mam cieniowane włosy i troche ciężko było ale dałam rade;-) Nie zaszkodzi spróbować
Frisbe60
Frisbe60 (1007)
dodano: 2011-01-24 21:19:33
Kamila916- nie da sie tego tak przez monitor wytłumaczyć więc trzeba troche improwizować ;-) Ja to robie mniej więcej tak: robie wysoko kucyk, nakładam hmm..skarpetke:D ..na koniec ogona i dziele na dwie czesci. Zaplatam kosmyki tak zeby jak najmniej włosków zostawało luzem..no a potem wywijam calość aż do nasady głowy ;-) nie da sie tego prosciej wytlumaczyc ;-)
sorry_boys
dodano: 2011-01-25 10:09:18
właśnie też nie potrafię już inaczej wytłumaczyć, dlatego nakierowałam was na filmik :D ona ma pare wiec na niektórych widać bardziej, na innych mniej.

Frisbe60 daj znać jak tam twoje piękne włoski po zdjęciu skarpetyy :D

Malibu: własnie mam kaca więc z browarkiem trafiłaś w 10! ;)
Frisbe60
Frisbe60 (1007)
dodano: 2011-01-25 15:13:46
HeloOo :) Powiem Wam ze ten patent działa, jednak zbyt wysoko zrobiłam kucyka.. tak jak wspominałam wyżej, mam cieniowane włosy i po zdjęciu skarpety te krótsze sterczały każdy w inną stronę;-) Dlatego dla dziewczyn o takich włoskach proponuję zrobić kucyka niżej wtedy włoski ładnie się ułożą. Cała reszta tj. końcówki są super pokręcone i długo się trzymają na prawdę nigdy tak długo mi się nie trzymały loczk
dodano: 2011-01-25 20:51:12
Frisbe60 dzięki :)
A Ty co o tym myślisz?  Wypowiedz się!
Musisz być zalogowana(y).
mojeciuchy
mojeciuchy