mojeciuchy.pl
zaloguj się   |   szybka rejestracja   |   pomoc     
mojeciuchy.pl

Plastikowe nakrętki na cele charytatywne

mojeciuchy.plfololo (75)
fololo
lokalizacja Oleszno, świętokrzyskie
z nami od 2009-09-11
ostatnio 2014-02-11 22:03:59
Opis Wystawiane rzeczy są własnością moją lub moich najbliższych. Takie, które mi się znudziły lub nie są już na mnie dobre. Staram się wszystko opisać tak, żeby nie było nieporozumień. Jeśli coś ma wady, to piszę o tym. Zawsze można poprosić o dodatkową informację lub zdjęcie. Mimo tego, że jest zaznaczona tylko opcja wymiany, to możliwa też jest sprzedaż. Zawsze można się domówić :)))
postów: 16
odsłon: 358
średnia ocena: 5  (głosów: 4)
(kliknij w odp. gwiazdkę by oddać głos)
dodano: 2011-01-17 12:19:34


Witam,

Czy któraś z Was zbiera nakrętki na cele charytatywne? Pytam, bo mam trochę do oddania i mogę ewentualnie zbierać dalej. Zbierałam dla kogoś. Ta osoba już ich nie potrzebuje. A mi jakoś tak w krew weszło to odkładanie :) Szkoda mi ich wyrzucać, jeśli ktoś może mieć z nich pożytek i zamienić na coś, co jest niezbędne do życia.

 Śledź ten wątek
patita3
patita3 (10830)
dodano: 2011-01-17 12:22:20
Ja zbieram ale trochę daleko masz ,żeby mi przekazywać :)
Może ktoś się znajdzie.
arkuda
arkuda (9682)
dodano: 2011-01-17 12:23:55
ja również zbieram;)
ale oddaje zawsze na uczelnię:)
Luaa
Luaa (1967)
dodano: 2011-01-17 12:24:16
patita możesz coś powiedzieć o tym zbieraniu, bo ja w zupełności nie wiem o co chodzi :(
gosia233041
dodano: 2011-01-17 12:27:32
Fajnie że wogóle ten temat ktoś poruszył
Ja w domu od kilku lat już mamy to we krwi że nigdy żadnej nakrętki nie wyrzucimy, co roku gdzieś są jakieś tego typu apele a obecnie szkoła moich dzieci przez cały rok zbiera dla chłopca z sąsiedniej szkoły właśnie na wózek.
Napewno niedaleko ciebie też jest jakaś akcja tego typu prowadzona. Wszyscy powinniśmy je zbierać bo to przecież niby nic takiego a można zdziałać wiele.
Jeżeli faktycznie niewiecie dla koga zbierać zachęcam aby inni też to robili i chętnie za moim pośrednictwem moge je przekazać to do naszej szkoły:))))
witadag
witadag (6942)
dodano: 2011-01-17 12:28:50
ZBIEAM I WSZCZEPILAM TO RODZINIE I ZNAJOMYM.
OBECNIE NA WOZEK INWALIDZKI DLA DZIEWCZYNKI...
sZCZYTNY CEL
gosia233041
dodano: 2011-01-17 12:33:21
wydaję mi się że w każdej szkole a już podstawowej to napewno prowadzona jest taka zbiórka:))))))))))))))
aDangerous
aDangerous (6794)
dodano: 2011-01-17 12:35:50
Ja zbieram :) Obecnie na protezę dla żołnierza , który stracił nogę w Afganistanie a poprzednio dla chłopca na wózek inwalidzki :)
klaudek
klaudek (1586)
dodano: 2011-01-17 12:43:02
Ja też zbiera, i oddaję do domu kultury... mam bardzo niedaleko :) Oni już wiedzą co z tym zrobić :)
Gwiazda528
Gwiazda528 (5159)
dodano: 2011-01-17 12:51:38
Też zbieram, i w kilku miejscach mogę oddawać. Na uczelni, w szkole podstawowej np. Myślę, że i u Ciebie też gdzieś można oddać :) rozejrzyj się
iwona32
iwona32 (1194)
dodano: 2011-01-17 13:00:30
Ja też zibieram - wcześniej dla konkretnej osoby, a teraz oddaję znajommym dzieciakom i one noszą do szkoły - zawsze znajduje się ktoś kto zbiera. Może gdzieś w okolicy masz jakąś szkołę integracyjną - tam najczęściej potrzebują...
To nie kosztuje a może pomóc...
fololo
fololo (479)
dodano: 2011-01-17 13:19:43
Chyba sobie poradziłam. Znalazłam fundację, która zajmuje się zbieraniem zakrętek. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to podaję link :
http://zakretki.info/
aneczka261
dodano: 2011-01-17 14:13:08
dzieki za link fololo bo ja tez nie miałąm pojecia ze cot takiego moze komus pomóc ale od teraz deklaruje sie ze bede zbierac i rodzinie tez to wszczepie, pamietam tylko ze jsk w latach dziewiedziesiatych chodziłąm do szkoły podstawowej to jedna z moich nauczycielek zbierała kody kreskowe z nymerem 5 tez na wózek inwalidzki dla kogos
Asiula9222
Asiula9222 (2046)
dodano: 2011-01-17 14:25:37
Ja zbieram:) Oddaj nie wyrzucaj! Jest tyle osob ktorym sie przyda;))
gosia233041
dodano: 2011-01-17 14:34:13
faktycznie aneczka pamiętam że coś było z tymi kodami, kilka lat temu zbierałam też te karteczki LIPTON co są na sznurku też chyba na wózek czy coś koło tego
looooolipop
dodano: 2011-01-17 15:48:51
ja również zbieram te nakrętki;)
Majcia7
Majcia7 (6850)
dodano: 2011-01-17 17:55:56
zbieram. Sprawdź na stronie albo zanieś tam gdzie jest zbiórka. Inni potrzebują
A Ty co o tym myślisz?  Wypowiedz się!
Musisz być zalogowana(y).
mojeciuchy
mojeciuchy